Home » Dzieci i rodzina, featured, Headline

Wakacje zmorą rodziców?

2 July 2010 No Comment

Wakacje od kilku dni trwają już w pełni. Cieszą się dzieciaki i studenci, no chyba, że w przypadku tych drugich sesja się jeszcze nie skończyła. Jednak, kiedy jest się rodzicem, który nie ma co przez te dwa miesiące zrobić ze swoim dzieckiem, wakacje już tak różowo nie wyglądają.

wakacje

Kiedy mamy możliwość wysłania dziecka do dziadków czy też do cioci, jest dobrze. Przynajmniej tydzień lub dwa już nam z tych dwóch miesięcy odpadnie. Podobnie zresztą, kiedy wspólnie, całą rodziną wybierzemy się nad morze, czy w góry. No, ale co zrobić z resztą wolnego czasu? Przecież nikt z pracy nie zrezygnuje, aby w domu z dzieckiem siedzieć. Nikt też nie da nam tak długiego urlopu. Najlepszym rozwiązaniem takiej sytuacji wydają się być różnego rodzaju kursy (np. językowe), obozy i kolonie, podczas których nasze dziecko nie tylko wiele się nauczy, ale również pozna nowe i ciekawe miejsca, jak i osoby. A my będziemy spokojni, że nasza latorośl jest bezpieczna, a co więcej nie siedzi i nie nudzi się w domu.

Tym, którym wydaje się, że teraz właściwie to już za późno na zorganizowanie takiego wyjazdu, spieszę powiedzieć, że nie. Nie jest za późno. Jeśli się tylko chce i poświęci trochę czasu, to można wyszukać jeszcze wiele fajnych i ciekawych wakacyjnych ofert dla naszego dziecka.

Comments are closed.