Home » featured, Headline, styl życia

Karnawałowe obrazy i zapachy

11 January 2010 No Comment

Minął już okres świątecznego odpoczynku i zadumy. W nowy rok wkroczyliśmy Sylwestrowo tanecznym krokiem i tak oto pośrodku zimy znów nastąpił karnawał. Tym samym czeka nas teraz czas zabawy, szaleństwa i radości, pełen głośnych śmiechów, tańców i rozgrzewających zmarznięte ciała flirtów.
wzorki na paznokcie to nowość, jednak chantelle towarzyszy nam już od zeszłego roku
Wiadomo zaś, nie od dziś, że okres karnawału – jako czas wzmożonej rozrywkowej aktywności, to czas stojenia się, pięlegnowania i wzmożonego dbania o wygląd warto zatem jak najszybciej pomyśleć o tym, jak by tu o siebie zadbać nim okaże się, że jesteśmy jedynymi, którzy nie dopilnowali spełnienia tego corocznego, społecznego rytuału. Wygląda na to, że olbrzymi triumf w tym roku święcić będą oferowane wraz z wykonaniam tipsów, wzroki na paznokcie. I to nie powszechne już szlaczki czy brokatowe kropki, ale prawdziwie skomplikowane małe arcydzieła. Według specjalistów od mody w nowy, 2010 roku, nie wypada pokazywać się w dobrym towarzystwie bez paznokcie ozdobionych iście matematycznymi wykresami funkcji lub obrazami z życia. Możemy zatem spodziewać się postaci, przedmiotów i abstrakcyjnych plątanin liniowych. Z pewnością nie jest to łatwe do wykonania, ale cóż kto chce być piękny i modny musi liczyć się wyzwaniem.
Co ciekawe, wydaje się, że nowy rok w przeciwieństwie do swych licznych poprzedników, nie zaczął się pod znakiem żadnego nowego zapachu. Wciąż jeszcze listy najwspanialszych perfumów okupują nieśmiertelne Chantelle dla pań i (ex aequo) Hugo Boss oraz Timide dla panów. Być może twórcy zaspali, ale najpradopodobniej szykują coś naprawdę mocnego na koniec karnawału, aby podnieść tym sprzedaż, które zwykle obniża się wraz z nadchodzącym okresem wielkiego postu.
Zobaczymy już wkrótce, a póki co… bawmy się i cieszmy karnawałowym życiem, wszak czego, jak czego, ale jego nigdy za wiele.

Comments are closed.